Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi növbəti “açıq qapı” günü keçirir
Azərbaycan Respublikasının Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi 1 iyun – Uşaqların Beynəlxalq Müdafiəsi Günü ərəfəsində növbəti “açıq qapı”-nın keçirilməsini nəzərdə tutur.
Ailədaxili münasibətlər, valideyn və uşaqlar arasında ünsiyyət, uşaqlarda davranış problemləri və s. məsələlərlə bağlı müraciətlərin qəbul olunması nəzərdə tutulan “açıq qapı” 24 may 2022-ci il tarixində, saat 10.00-dan 17.00-dək Dövlət Komitəsinin Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzlərində, İcma Resurs Mərkəzlərində və Qadın Resurs Mərkəzlərində keçiriləcəkdir.

The State Committee for Family, Women and Children Affairs is going to hold the next "open day"
The State Committee for Family, Women and Children Affairs of the Republic of Azerbaijan plans to hold another "open door" on the eve of June 1 - International Children's Day.
The “open door” will be held on May 24, 2022, from 10.00 to 17.00 in the Child and Family Support Centers, Community Resource Centers and Women's Resource Centers of the State Committee for receiving appeals on issues such as family relationships, communication between parents and children, behavioral problems of children, etc.