Vətəndaşların onlayn qəbulu keçiriləcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin aparat rəhbəri Ceyran Rəhmətullayeva 30 iyun 2021-ci il tarixində vətəndaşların onlayn qəbulunu keçirəcək.
Onlayn qəbul Zərdab Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzində təşkil olunacaq. Qəbulda Ucar və Göyçay rayonlarından olan vətəndaşların ərizə, təklif və müraciətlərinə baxılacaq. Qəbulun saat 11:00-dan 13:00-dək keçirilməsi nəzərdə tutulur.
Əlavə suallar yarandıqda Zərdab Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə (020 296 63 61) və ya Komitənin Kadr və kargüzarlıq şöbəsinə (012 498 00 92) müraciət edə bilərsiniz.

An online reception of citizens will be held on June 30, 2021
Mrs. Jeyran Rahmatullayeva, the Chief of Staff of the State Committee for Family, Women and Children Affairs will hold an online reception of citizens on June 30, 2021.
The online reception will be held at the Zardab Child and Family Support Center. The reception will consider applications, proposals and appeals of citizens from Ujar and Goychay districts. The reception is scheduled for 11:00 to 13:00.
If you have additional questions, please contact the Zardab Child and Family Support Center (020 296 63 61) or the Human Resources and Clerical Department of the Committee (012 498 00 92).