Dövlət Komitəsi vakansiya elan edir
Azərbaycan Respublikası Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən Goranboy rayonunda fəaliyyət göstərən Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzinə aşağıdakı vakant yer üzrə işə qəbul müsabiqəsi elan edilir:
Goranboy UADM – Baş mühasib
Qeyd edilən vəzifə üzrə işə qəbul olmaq istəyən şəxslər 05 iyul – 17 iyul 2023-ci il tarixlərində şəxsi anket forması üzrə məlumatlarını region@scfwca.gov.az elektron poçt ünvanına göndərə bilərlər.
Tələb olunan kriteriyalar: müvafiq sahə üzrə minimum 1 il iş stajı, iqtisadiyyat, maliyyə-kredit, mühasibat uçotu ixtisasları üzrə ali təhsil

The State Committee announces a vacancy
The State Committee for Family, Women and Children Affairs of the Republic of Azerbaijan announces the recruitment competition for the following vacant position at the Child and Family Support Center operating in the Goranboy region:
Goranboy CFSC – Chief accountant
Those who want to be employed for the mentioned position can send their information on the personal questionnaire form to the e-mail address region@scfwca.gov.az during July 5- 17, 2023.
Required criteria: at least 1 year of work experience in the relevant field, higher education in economics, finance-credit, and accounting specialties.