Dövlət Komitəsinin Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzləri, İcma və Qadın Resurs Mərkəzlərinin kollektivi şəhid olan hərbi qulluqçuların dəfn mərasimlərində iştirak ediblər
Dövlət Komitəsinin Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzləri, İcma və Qadın Resurs Mərkəzlərinin kollektivi Bakı, Sumqayıt şəhəri və regionlardan şəhid olan hərbi qulluqçuların dəfn mərasimlərində iştirak ediblər.
Sentyabrın 12-dən başlayaraq Azərbaycan-Ermənistan dövlət sərhəddinin Daşkəsən, Kəlbəcər, Laçın və Zəngilan istiqamətlərində Ermənistan silahlı qüvvələrinin törətdiyi genişmiqyaslı hərbi təxribatların qarşısını alan zaman şəhidlik zirvəsinə ucalan hərbi qulluqçularımızın dəfn mərasimlərində Dövlət Komitəsinin nümayəndələri və mərkəz əməkdaşları iştirak edərək, Komitə rəhbərliyi adından şəhidlərimizin ailə üzvlərinə və yaxınlarına başsağlığı veriblər.
Eyni zamanda Ermənistan silahlı qüvvələrinin bölmələri tərəfindən açılan atəş nəticəsində yaralanan mülki şəxslərin ailələri ziyarət edilib.

The staff of the State Committee's Child and Family Support Centers, Community Centers and Women's Resource Centers participated in the funeral ceremonies of the martyred military
The staff of the Child and Family Support Centers, Community Centers and Women's Resource Centers of the State Committee participated in the funeral ceremonies of the martyred military from Baku, Sumgait city and regions.
Starting from September 12, representatives of the State Committee and employees of its centers participated in the funeral ceremonies of our military servicemen who rose to the peak of martyrdom when they prevented large-scale military provocations caused by the Armenian armed forces in Dashkasan, Kalbajar, Lachin and Zangilan directions of the Azerbaijan-Armenia state border. The staff offered their condolences to their relatives.
At the same time, the families of the civilians injured as a result of the fire by the units of the Armenian armed forces were visited, as well.