20 Yanvar faciəsinin 34-cü ildönümü ilə əlaqədar anım tədbirləri keçirilib
1990-cı il yanvarın 20-si Azərbaycan tarixinə həm faciəli günlərdən biri, həm də qəhrəmanlıq səhifəsi kimi yazılıb, xalqımızın milli müstəqillik və azadlıq uğrunda mübarizəsinin və yenilməz iradəsinin rəmzinə çevrilib.
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzlərinin əməkdaşları və benefisiarları, məktəblilər bölgələrdə yerləşən Şəhidlər xiyabanlarını ziyarət edərək, ölkəmizin azadlığı uğrunda canlarını fəda edənlərin əziz xatirəsini ehtiramla yad ediblər.

Events held in connection with the 34th anniversary of the tragedy of 20 January
The 20th of January 1990 is a tragic day in Azerbaijan's history. It is also a page of heroism that has become a symbol of our people's struggle for national independence, freedom, and invincible will.
Recently, employees of the Child and Family Support Centers of the State Committee for Family, Women, and Children Affairs, along with schoolchildren, visited the Alleys of Martyrs located in the regions of the country to honor the memory of those who sacrificed their lives for our country's freedom.