Uşaq Səfirlər Məclisinin üzvləri “GameTech” oyun texnologiyaları sahəsində startaplar hakatonunda qalib olublar
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi yanında fəaliyyət göstərən Uşaq Səfirlər Məclisinin nümayəndələri Mədəniyyət Nazirliyinin dəstəyi ilə keçirilən “GameTech” oyun texnologiyaları sahəsində startaplar hakatonunda qalib olublar.
Hakatonda iştirak edən Uşaq Səfirlər Məclisinin üzvləri Jalə Muradlı, Məryəm Hacıyeva və Zahid İbrahimlinin təmsil olunduğu komandanın təqdim etdiyi “Lost Control” oyun layihəsi müvafiq nominasiya üzrə birinci yerə layiq görülüb.

Members of the Assembly of Children's Ambassadors won the "GameTech" game technology start-up hackathon
Representatives of the Assembly of Children's Ambassadors operating under the State Committee on Family, Women and Children Affairs won the "GameTech" game technology start-up hackathon held with the support of the Ministry of Culture.
The "Lost Control" game project presented by the team represented by the members of the Assembly of Children's Ambassadors Jala Muradli, Maryam Hajiyeva and Zahid Ibrahimli, who participated in the hackathon, was awarded the first place in the relevant nomination.