Yay düşərgəsinin beşinci günündə “Təqdimat və ünsiyyət bacarıqları” adlı təlim keçirilib
Dövlət Komitəsinin təşkilatçılığı ilə keçirilən yay düşərgəsinin beşinci günündə iştirakçılara “Təqdimat və ünsiyyət bacarıqları” adlı növbəti təlim keçirilib. Təlimdə uşaqlara ünsiyyətin iş mühitində önəmi, aktiv dinləmə, təqdimat bacarıqları və bədən dili kimi mövzular praktiki işlərlə izah edilib.
Təşkil olunmuş intellektual oyun zamanı beş komanda üzrə iştirak edən uşaqlara Azərbaycan mədəniyyəti, ədəbiyyatı, və ümumi dünyagörüşü istiqamətində suallar verilib. Sonda qalib komanda mükafatlandırılıb.
Daha sonra İsmayıllı rayonunda yerləşən Heydər Əliyev adına parkda estafet, futbol, voleybol oyunları keçirilib.

"Presentation and communication skills" training was held on the fifth day of the summer camp
On the fifth day of the summer camp organized by the State Committee, the participants were given another training session called "Presentation and communication skills". In the training, topics such as the importance of communication in the work environment, active listening, presentation skills and body language were explained to the children through practical activities.
During the organized intellectual game, the children participating in five teams were asked questions about Azerbaijani culture, literature, and the general outlook. In the end, the winning team was awarded.
Later, relay, football and volleyball games were held in the park named after Heydar Aliyev located in Ismayilli district.