“www.eudi.az” portalı vasitəsi ilə keçirilən maarifləndirmə işləri Komitənin iştirakı ilə davam etdiriləcək
Böyük məmnuniyyət hissi ilə bildirmək istərdik ki, cari aydan etibarən “www.eudi.az” portalı vasitəsi ilə həyata keçirilən maarifləndirmə işləri Azərbaycan Respublikasının Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin iştirakı ilə davam etdiriləcəkdir.
Portalın işinin davam etdirilməsində tərəfimizdən qarşıya qoyulan məqsəd erkən uşaqlıq dövrü sahəsində daha da geniş kütlənin məlumatlandırılması, maraqlı və lazımi materialların daha da zənginləşdirilməsi, müxtəlif mütəxəssislərlə əhalinin virtual görüşlərinin sayının artırılmasıdır.

The educational activities conducted through the "www.eudi.az" portal will be continued with the participation of the Committee
We would like to inform you with great satisfaction that starting from the current month, the educational work carried out through the "www.eudi.az" portal will be continued with the participation of the State Committee on Family, Women and Children Affairs of the Republic of Azerbaijan.
The goal set by us in continuing the work of the portal is to inform a wider audience in the field of early childhood, to enrich interesting and necessary materials, and to increase the number of virtual meetings of the population with various specialists.