Dövlət Komitəsinin jurnalistlər üçün elan etdiyi müsabiqə davam edir
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi Milli Mətbuat Günü münasibəti ilə jurnalistlər arasında “Ailə, qadın və uşaq məsələləri mediada” mövzusunda elan etdiyi müsabiqəyə qəbul davam edir.
Müsabiqənin təşkil edilməsində məqsəd medianın diqqətini ailə, qadın və uşaq mövzularına çəkmək, bu istiqamətdə media məkanında faydalı məlumatların yayılmasına, maarifləndirmənin aparılmasına və media nümayəndələri ilə uğurlu əməkdaşlığa töhfə verməkdir.
1 iyul 2023-cü il tarixinədək davam edəcək müsabiqənin nəticələri 22 iyul - Milli Mətbuat Günündə elan olunacaq.
Təqdim edilən materiallardan 10 ən uğurlu iş müsabiqə komitəsi tərəfindən qiymətləndiriləcək. Qaliblər diplom və hədiyyələrlə (noutbuk) mükafatlandırılacaq.

The competition announced by the State Committee for journalists continues
The State Committee on Family, Women and Children Affairs continues to accept applications for the competition among journalists on the topic "Family, women and children's issues in the media" on the occasion of the National Press Day.
The purpose of organizing the competition is to draw the media's attention to the family, women's and children's issues, to contribute to the dissemination of useful information in the media space, education and successful cooperation with media representatives.
The results of the competition, which will last until July 1, 2023, will be announced on July 22 - National Press Day.
The 10 most successful works from the submitted materials will be evaluated by the competition committee. Winners will be awarded with diplomas and gifts (laptop).