Yaz düşərgəsinin 5-ci günü uğurla yekunlaşıb
Dövlət Komitəsinin "Cırtdan" Uşaq İstirahət və Sağlamlıq Mərkəzində sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün təşkil etdiyi yaz düşərgəsinin 5-ci günü uğurla başa çatıb.
Uşaqlar səhər saatlarından başlayan proqrama əsasən stol arxasında kiçik motorika ve koqnitiv inkişafetdirici məşğələ, musiqi terapiyası keçiblər.
Daha sonra ilaxır çərşənbə günü ilə bağlı Novruz şənliyi təşkil edilib. Uşaqlar Kosa ilə Keçəlin teatr tamaşasını izləyib, bayrama özəl oyunlar oynayıb, yumurta döyüşdürüblər. Şənlik konsert proqramı ilə davam edib.

The 5th day of the spring camp has been successfully completed
The 5th day of the spring camp organized by the State Committee at the "Jirtdan" Children's Recreation and Health Center for children with disabilities has been successfully completed.
According to the program that started in the morning, the children had a small motor and cognitive development exercise, music therapy around the table.
The children watched Kosa and Kechel's theater performance, played special games for the holiday, and had an egg fight. The celebration continued with a concert program.