Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi regionlarda növbəti “Açıq qapı” gününün keçirilməsini nəzərdə tutur
“Açıq qapı” günlərinin keçirilməsində əsas məqsəd psixoloq, hüquqşünas və sosial işçilərin iştirakı ilə problemlərin həll olunmasında vətəndaşlara peşəkar dəstəyin göstərilməsi, ailələrin maarifləndirilməsidir.
Növbəti “Açıq qapı” günü Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin nəzdindəki Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzlərinin fəaliyyət göstərdiyi rayonlarda, 23 fevral 2023-cü il tarixində, saat 10.00-dan 17.00-adək keçiriləcəkdir.

The State Committee for Family, Women and Children Affairs plans to hold the next "Open Door" day in the regions
The main purpose of "Open Door" days is to provide professional support to citizens in solving problems with the participation of psychologists, lawyers and social workers, and to educate families.
The next "Open Door" day will be held in the regions where Child and Family Support Centers operate under the State Committee for Family, Women and Children Affairs on February 23, 2023, from 10:00 a.m. to 5:00 p.m.