15 dekabr tarixində növbəti “açıq qapı” günü keçiriləcək
Azərbaycan Respublikasının Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən mütəmadi olaraq “açıq qapı” günləri keçirilir.
“Açıq qapı” günlərinin keçirilməsində əsas məqsəd psixoloq, hüquqşünas və sosial işçilərin iştirakı ilə problemlərin həll olunmasında vətəndaşlara peşəkar dəstəyin göstərilməsi, ailələrin maarifləndirilməsidir.
Növbəti “açıq qapı” günü Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin nəzdindəki Uşaq və Ailələrə Dəstək Mərkəzlərinin, eləcə də Qadın və İcma Resurs Mərkəzlərinin fəaliyyət göstərdiyi rayonlarda, 15 dekabr 2022-ci il tarixdə, saat 10.00-17.00-da keçiriləcəkdir.

The next "open doors day" will be held on 15 December
The State Committee for Family, Women and Children Affairs of the Republic of Azerbaijan regularly holds “Open Doors Days”.
The main purpose of the “Open Doors Days” is to provide professional support to the citizens in solving problems with the participation of psychologists, lawyers and social workers, as well as to carry out educational work with families.
The next "Open Doors Day" will be held on 15 December 2022 from 10 a.m. to 5 p.m. in the Child and Family Support Centers, Women and Community Resource Centers operating under the State Committee on Family, Women and Children Affairs.