Dövlət Komitəsində “Liderlik və Nüfuz” mövzusunda təlim keçirilib
Könüllülük proqramı çərçivəsində Dövlət Komitəsinin əməkdaşı, psixoloq Rövşən Nəcəfov tərəfindən "Liderlik və Nüfuz” mövzusunda təlim keçirilib.
Təlim zamanı gənclərin şəxsi inkişafında liderlik və nüfuz anlayışı, liderlik və nüfuzun hər bir şəxsiyyət üçün vacibliyi vurğulanıb. Təlim zamanı mövzu ətrafında müzakirələr aparılıb.
Qeyd edək ki, gənclərin potensialından daha səmərəli istifadə etmək, cəmiyyətin bütün sahələrində gənclərin fəal iştirakına şərait yaratmaq, onlara peşə vərdişlərini aşılamaq və praktiki biliklərini artırmaq, onların potensialını üzə çıxarmaq və ölkədə könüllülük hərəkatını inkişaf etdirmək məqsədilə Dövlət Komitəsində könüllülük proqramı çərçivəsində görüşlər davam edəcək.

Training on "Leadership and Influence" was held in the State Committee
Within the framework of the volunteering program, an employee of the State Committee, psychologist Rovshan Najafov, conducted training on "Leadership and Influence".
During the training, the concept of leadership and influence in the personal development of young people, and the importance of leadership and influence for every personality were emphasized. Discussions were held during the training.
It should be noted that in order to use the potential of young people more effectively, to create conditions for the active participation of young people in all areas of society, to instill professional habits and increase their practical knowledge, to reveal their potential and to develop the volunteer movement in the country, meetings will continue in the framework of the volunteering program of the State Committee.