Komitədə növbəti könüllülük proqramına qeydiyyat başlayır
Gənclərin potensialından daha səmərəli istifadə etmək, cəmiyyətin bütün sahələrində onların fəal iştirakına şərait yaratmaq, peşə vərdişləri aşılamaq və təcrübi biliklərini artırmaq, gənclərin innovativ potensialını üzə çıxarmaq və ölkədə könüllülük hərəkatını inkişaf etdirmək məqsədilə Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi könüllü qəbulunu davam etdirir.
Könüllülər sırasına qoşulmaq istəyən gənclər 22 avqust tarixindən 01 sentyabr 2022-ci il tarixinədək scfwca.gov.az saytında "Elanlar" bölməsinə daxil olaraq “Könüllü anketi”-ni doldurub regionmerkez@gmail.com elektron ünvanına göndərməklə qeydiyyatdan keçə bilərlər.

Registration for the next volunteer program in the Сommittee is open
In order to make more effective use of the potential of youth, create conditions for active participation in all fields of society, improve their professional skills and practical knowledge, unlock the innovative potential of youth and develop the volunteer movement in the country, the State Committee on Family, Women and Children Affairs continues to accept volunteers.
Young people who want to join the ranks of volunteers can register by entering the "Announcements" section on the website scfwca.gov.az from August 22 to September 1, 2022, by filling out the "Volunteer Form" and sending it to regionmerkez@gmail.com