“Azercell MMC” Telecom şirkətinin Komitə ilə birgə əməkdaşlığı
Ölkəmizdə ailə institutunun möhkəmləndirilməsi, milli-mənəvi, ailə dəyərlərinin qorunub saxlanılması və gənc nəslə aşılanması, yeniyetmə və gənclərin ailə həyatına hazırlığı məqsədilə Komitə tərəfindən aidiyyəti qurumlar, vətəndaş cəmiyyəti institutları, beynəlxalq təşkilatlar və özəl şirkətlərlə birgə əməkdaşlıq çərçivəsində mütəmadi olaraq layihələr həyata keçirilir, aksiyalar təşkil edilir.
Bu istiqamətdə həyata keçirilən tədbirlərin davamı kimi Azercell mobil şəbəkəsindən geniş kütlənin istifadə etməsini nəzərə alaraq, Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi və “Azercell MMC” Telecom şirkətinin birgə əməkdaşlığı çərçivəsində 18-35 yaş kategoriyalarını əhatə edən 50 min abunəçiyə 13-17 iyun 2022-ci il tarixləri ərzində ailə ilə bağlı sosial-maarifləndirmə yönümlü mesajlar göndərilib.

Joint cooperation of "Azercell MMC" Telecom company with the Committee
The Committee regularly implements projects and organizes actions within the framework of joint cooperation with relevant institutions, civil society institutions, international organizations and private companies in order to strengthen the family institution in our country, preserve and instill national and moral family values, and prepare teenagers and young people for family life.
As a continuation of the measures implemented in this direction, taking into account a large number of people using the Azercell mobile network, within the framework of the joint cooperation of the State Committee for Family, Women and Children Affairs and "Azercell LLC" Telecom Company, during the dates 13-17 June of 2022 family-related social awareness messages were sent to 50 thousand subscribers covering the age categories of 18-35.