"Azərbaycanda mövcud ailə münasibətləri: sosial-psixoloji məqamlar" mövzusunda görüş keçirilib
24 iyun 2022-ci il tarixində “Davam” Gənclər Hərəkatının mərkəzi ofisində Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi və "Davam" Gənclər Hərəkatının birgə təşkilatçılığı ilə "Azərbaycanda mövcud ailə münasibətləri: sosial-psixoloji məqamlar" mövzusunda gənclərlə görüş keçirilib.
Dövlət Komitəsinin Ailə problemləri şöbəsinin müdiri Gülnarə Məmmədova və Komitənin əməkdaşı Rövşən Nəcəfovun iştirakı ilə baş tutan görüş zamanı “Ailə, ailə dəyərləri və ənənələr” adlı təqdimat nümayiş olunub, mövzu ilə bağlı müzakirələr aparılıb, gənclərin çoxsaylı sualları cavablandırılıb.

A meeting on "Current family relations in Azerbaijan: socio-psychological aspects"
On June 24, 2022, a meeting with young people on "Family relations in Azerbaijan: socio-psychological aspects" was organized by the State Committee for Family, Women and Children Affairs and the "Davam" Youth Movement at the Center of the "Davam" Youth Movement.
During the meeting with the participation of Gulnara Mammadova, Head of the Family Problems Department of the State Committee and Rovshan Najafov, an employee of the Committee, a presentation entitled "Family, Family Values and Traditions" was presented, discussions were held and numerous questions of young people were answered.