"Ailə dəyərləri və ənənələr" mövzusuna həsr olunmuş tədbirlər davam edir
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin "Məktəblinin dostu" layihəsi ilə birgə təşkilatçılığı çərçivəsində Sumqayıt şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəbdə "Ailə dəyərləri və ənənələr" mövzusunda növbəti təlim keçirilib.
Təlim Dövlət Komitəsinin Ailə Problemləri şöbəsinin əməkdaşı Nərgiz Sədrəddinbəyli tərəfindən aparılıb. N. Sədrəddinbəyli “Ailə nədir?”, “Ailə dəyərlərinin uşaqlara aşılanmasında valideyn və müəllimlərin rolu” adlı təqdimatla çıxış edərək, iştirakçılara mövzu ilə əlaqədar ətraflı məlumat verib.
Məktəbin müəllim heyəti, şagirdlər və valideynlərin iştirak etdiyi təlim mövzu ətrafında müzakirələrlə davam edib.

Events dedicated to "Family values and traditions"
Regular training on "Family values and traditions" was held at Sumgayit Secondary School No. 1 in the framework of the joint organization of the State Committee for Family, Women and Children Affairs with the "Schoolboy's Friend" project.
The training was conducted by Nargiz Sadraddinbeyli, an employee of the Family Problems Department of the State Committee. N. Sadraddinbeyli made a presentation entitled "What is the family?", "The role of parents and teachers in inculcating family values in children" and gave detailed information to the participants on the topic.
The training continued with discussions on the topic with the participation of school teachers, students and parents