Dövlət Komitəsinin 2022-ci ilin I rübü üzrə hesabatı
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən 2022-ci ilin ilk üç ayı ərzində dövlət proqramları və milli fəaliyyat planları üzrə tədbirlər həyata keçirilmiş, genişmiqyaslı maarifləndirmə tədbirlərinə xüsusi diqqət yetirilmişdir.
Komitəyə daxil olan vətəndaş müraciətlərinə baxılması, təhlilin aparılması və aidiyyəti üzrə əlaqələndirilməsi ilə bağlı müvafiq işlər həyata keçirilmişdir.
Eyni zamanda kütləvi informasiya vasitələri ilə səmərəli əməkdaşlıq əlaqələri qurulmuşdur.
Komitənin 2022-ci ilin birinci I rübü üzrə hazırlanmış hesabatla (1-ci və 2-ci hissə) tanış olmaq üçün aşağıdakı linkə daxil ola bilərsiniz.

The report of the State Committee on Family, Women and Children Affairs for the first quarter of 2022
During the first three months of 2022, the State Committee for Family, Women and Children Affairs implemented measures on state programs and national action plans, paying special attention to large-scale awareness-raising activities.
Relevant activities have been carried out to review, analyze and coordinate the citizens' appeals received by the Committee.
At the same time, effective cooperation has been established with the media.
To view the Committee's report for the first quarter of 2022 (Part 1), please follow the link below.