Hər kəsi media ilə bağlı sorğuda iştirak etməyə dəvət edirik!
Sizi aşağıdakı linkə daxil olmaqla, Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən hazırlanan sorğunu cavablandırmağa çağırırıq.
Kütləvi informasiya vasitələrinin gündəlik həyatımızda yeri, eyni zamanda cəmiyyətdə ailə, qadın və uşaq məsələləri ilə bağlı məlumatların yayımlanması və əldə edilməsində əhəmiyyətli rolu hamıya məlumdur.
Qeyd olunanları nəzərə alaraq, vətəndaşların ailə, qadın və uşaq məsələləri ilə bağlı məlumatları daha çox hansı kütləvi informasiya vasitəsindən (media) istifadə edərək əldə etdiklərini öyrənmək qərarına gəldik. Sorğunun keçirilməsində məqsəd gələcəkdə media ilə işin sorğunun nəticələri də nəzərə alınmaqla daha səmərəli şəkildə qurulmasıdır.

We invite everyone to take part in the media survey!
We invite you to respond to a survey prepared by the State Committee for Family, Women and Children Affairs, including the link below.
https://forms.gle/kiFuvcZUuAWYVfdo9
The role of the media in our daily lives, as well as its important role in disseminating and obtaining information on family, women and children issues in society, is well known.
In view of the above, we decided to find out through which media the citizens used to obtain information on family, women and children issues. The purpose of the survey is to make future work with the media more efficient, taking into account the results of the survey.