Prezident dövlət qulluqçularını təltif edib
23 iyun dövlət qulluqçularının peşə bayramı münasibətilə Prezident İlham Əliyev “Dövlət qulluqçularının təltif edilməsi haqqında” Sərəncam imzalayıb.
Sərəncama əsasən dövlət qulluğunda səmərəli fəaliyyətlərinə görə Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədr müavini Aynur Sofiyeva 3-cü dərəcəli “Vətənə xidmətə görə” ordeni ilə, Komitənin Uşaq Problemləri şöbəsinin böyük məsləhətçisi Pərviz Əliyev “Dövlət qulluğunda fərqlənməyə görə” medalı ilə təltif edilib.
Aynur Sofiyeva və Pərviz Əliyevi, o cümlədən, təltif olunan bütün həmkarlarımızı bu əlamətdar hadisə münasibəti ilə komitənin kollektivi adından təbrik edir, xalqa məsuliyyətlə xidmət sahəsində yeni-yeni uğurlar arzulayırıq!

The President awarded civil servants
On the occasion of the professional holiday of civil servants on June 23, H.E. President Ilham Aliyev signed an order "On awarding civil servants."
According to the order, Mrs. Aynur Sofiyeva, Deputy Chairperson of the State Committee for Family, Women and Children’s Affairs, was awarded the Order "For Service to the Motherland" 3rd degree, and Parviz Aliyev, Senior Adviser of the Committee’s Children's Issues Department was awarded the medal "For Distinction in Civil Service".
On behalf of the staff of the Committee, we congratulate Mrs.Aynur Sofiyeva and Parviz Aliyev, as well as all our awarded colleagues on this significant event, and wish them new success in serving to the people!