Nümunəvi ailələrin foto şəkillərindən ibarət xüsusi konstruksiyalı fotostend nümayiş etdirilir
Ailə dəyərlərinin təbliği, milli-mənəvi dəyərlərin qorunub saxlanılaraq gələcək nəsillərə ötürülməsi və cəmiyyətə təqdim olunması məqsədilə Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi tərəfindən mütəmadi olaraq, müxtəlif sosial layihələr, maarifləndirici tədbirlər həyata keçirilir.
Bu istiqamətdə aparılan işlərin davamı olaraq, əhali, xüsusilə gənclər arasında ailə dəyərlərinin və ənənələrin təbliği, uşaqların vətənpərvərlik ruhunda tərbiyəsi və bu sahələrdə maarifləndirmə işinin genişləndirilməsi məqsədilə respublikanın müxtəlif bölgələrində yaşayan nümunəvi ailələrin foto şəkillərindən ibarət xüsusi konstruksiyalı fotostend hazırlanıb.
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin təşəbbüsü ilə İsmayıllı rayonunda yerləşən Zərifə Əliyeva adına parkda quraşdırılan fotostend sakinlər tərəfindən maraqla qarşılanıb.

A specially designed photo stand featuring photographs of exemplary families is being displayed
In order to promote family values, preserve and pass down national and spiritual values to future generations, and present them to society, the State Committee for Family, Women, and Children Affairs regularly carries out various social projects and awareness-raising events.
As part of these ongoing efforts, and with the goal of promoting family values and traditions, fostering patriotism in children, and expanding awareness in these areas, a specially designed photo stand featuring photographs of exemplary families from various regions of the country has been created.
The photo stand, installed in the Zarifa Aliyeva Park in the Ismayilli district under the initiative of the State Committee for Family, Women, and Children Affairs, has been warmly welcomed by the local residents.