İctimai Şuranın üzvləri Azərbaycan Respublikası Audiovizual Şurasının aparat rəhbəri və şöbə müdirləri ilə görüşüb
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi yanında İctimai Şuranın üzvləri Azərbaycan Respublikası Audiovizual Şurasının aparat rəhbəri Fazil Novruzov və aparatın şöbə müdirləri ilə görüşüblər.
Görüşdə televiziyalarda yayımlanan sosial proqramlarda uşaq və qadınların hüquqlarının qorunması və digər məsələlər ətrafında fikir mübadiləsi aparılıb, qarşılıqlı əməkdaşlıqla bağlı fəaliyyət istiqamətləri müzakirə olunub.

Members of the Public Council met with the Chief of Staff and heads of departments of the Audiovisual Council of the Republic of Azerbaijan
Members of the Public Council under the State Committee for Family, Women and Children Affairs met with Fazil Novruzov, Chief of Staff of the Audiovisual Council of the Republic of Azerbaijan and heads of departments of the Council.
During the meeting, the participants discussed the protection of children's and women's rights in social programs broadcast on television, as well as potential areas of mutual cooperation.