“Ailəmiz – ən güclü dəyərimiz!” şüarı altında açıq hava tədbiri keçiriləcək
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi və Bakı Şəhər İcra Hakimiyyətinin birgə təşkilatçılığı ilə 30 iyun 2026-cı il tarixində, saat 16:00-da Nərimanov rayonunda, “Antena” sahəsi adlanan ərazidə yerləşən parkda “Ailəmiz – ən güclü dəyərimiz!” şüarı altında açıq hava tədbiri keçiriləcək.
Tədbirin məqsədi ailə dəyərlərinin təbliği, ailədaxili münasibətlərin möhkəmləndirilməsi, sağlam həyat tərzinin təşviqi, ailələrin asudə vaxtının səmərəli təşkili və cəmiyyətin diqqətinin ailə məsələlərinə yönəldilməsidir.
Proqram çərçivəsində mütəxəssislərin iştirakı ilə panel müzakirələr, ailələr üçün maraqlı və interaktiv fəaliyyətlər, uşaqlar üçün əyləncə proqramı, müxtəlif müsabiqə və oyunlar, konsert proqramı təşkil olunacaq.
Sizi ailə üzvlərinizlə birlikdə bu gözəl tədbirdə iştirak etməyə dəvət edirik. Gəlin birlikdə xoş anlar yaşayaq və uşaqlarımıza yaddaqalan bir gün hədiyyə edək.

Open-Air Event to Be Held Under the Slogan “Our Family – Our Greatest Value!”
The State Committee for Family, Women and Children Affairs of the Republic of Azerbaijan, in cooperation with the Baku City Executive Authority, will hold an open-air event under the slogan "Our Family – Our Greatest Strength!" on 30 June 2026 at 4:00 p.m. The event will take place in the park located in the area known as "Antenna" in the Narimanov District.
The event aims to promote family values, strengthen family relationships, encourage healthy lifestyles, provide meaningful leisure opportunities for families, and raise public awareness of family-related issues.
The program will include panel discussions featuring experts, engaging and interactive activities for families, an entertainment program for children, various competitions and games, and a live concert.
We warmly invite you and your family to join us for this special event. Let us come together to create joyful memories and give our children a truly unforgettable day.